Cartman hledá dospělé kámoše [s04e06]

Hodnocení:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 5,00 / 5
South Park - Hodnocení epizodyLoading...

Popis

Cartman je už znuděný a otrávený ze svých kamarádů a proto se snaží najít nové a hlavně starší přátele na internetu. Mezitím Kennyho rodiče plánují dítě, což Kenny nese velice těžce. Proto se neustále snaží, aby jeho matka za žádnou cenu neotěhotněla. Cartman už začíná být naštvaný, protože mu FBI neustále zatýká starší kamarády a obviňuje z toho Kyla se Stanem, že proti němu zosnovali vládní spiknutí. Na scénu vstupuje organizace NAMBLA (Nevládní Asociace Buzerantů z Los Angeles), která bojuje za lásku s chlapci, a jež vtrhne na policejní stanici demonstrovat za propuštění zatknutých. Po sdělení svých názorů stanici opustí.

Cartman navštíví doktora Mephista aby mu naklonoval kamaráda. Doktor mu sdělí, že to nedokáže, ale zato mu doporučí organizaci NAMBLA se slovy, že tam zaručeně najde kamarády. Při probíhajícím shromáždění členů NAMBLy se tam jako jediné dítě ukáže Cartman, toužící po vstupu do NAMBLy. Je okamžitě přijat. Vzápětí se jde vysmívat klukům, že má starší kamarády. Kenny zjistí, že je jeho matka těhotná a v převleku se vydá do lékarny pro tablety přerušující těhotenství, které přimíchá do oblíbeného drinku jeho matky. Nedopatřením tento koktejl vodky a obrovského množství tablet vypije jeho otec, následuje symfonie průjmu a zvracení.

Cartman se při focení jeho těla na plakát dozvídá, že na jeho počest bude uspořádám banket a že si může pozvat kamarády. Pozve všechny až na Kyla a Stana, kterým se opět vysměje. Kenny se opět pokouší přerušit těhotenství jeho matky, ale opět to odnese jeho otec kterému zlomí nos. Po další noční můře se Kenny naštve, vezme záchodový zvon a začne honit matku po celém městě.

Na banketu NAMBLy se objeví Stan s Kylem i se svými partnery. Jak se ukáže, všechny děti mají svého minimálně 35letého partnera. FBI mezitím vtrhne na shromáždění druhé NAMBLy (Nezřízených Adorantů Marlona Branda). Po vyjasnění situace se FBI společně s druhou NAMBLou vydává na první NAMBLu. Mezitím se partnerské dvojce u první NAMBLy odeberou na pokoje. Za pár sekund kluci zjistí, že s nimi chtějí mít sex. Následuje scéna ze dveří do dveří, do které se připlete i Kennyho rodina.

Kennyho smrt

V Kennyho noční můře ho jeho nový bratr rozřeže svými pařáty. Ve skutečnosti je Kenny přejet couvající sanitkou.