Stuart McCormick

Otec Kennyho, opilec a soustavný nemakač, který se neustále těší z podpory placené daňovými poplatníky. Nosí světle modrou zašívanou košili, tmavé kalhoty s řetězem a červenou kšiltovsku s nápisem “Skotská”. Ze všech rodičů v South Parku má zřejmě nejširší ramena, naproti tomu na společenském žebříčku zaujímá jednu z nejspodnějších pozic.

Když byl mladý, přátelil se s Geraldem Broflovským, se kterým si společně postavili klubovnu, malý domek, ve kterém Stuart v současnosti bydlí. Se svou ženou Carol se často pohádá, především z důvodu jeho nezaměstnanosti a neschopnosti peněžně zajistit rodinu.

V epizodě Cartman Joins NAMBLA si zažije Peklo, když mu Kenny prudkou ranou míčem rozbije varle, chvíli poté ho nechtěně přiotráví drinkem smíchaným z alkoholu a antikoncepčních prášků, na nebezpečném kolotoči si zlomí nos a nakonec ho znásilní několik tuctů nadržených pedofilů, kteří se mylně domnívají, že si užívají s malým chlapcem.

Zajímavosti

  • V epizodě Smrt ho katapultují proti budově televizní stanice, přesto se v dalších dílech objevuje. Zřejmě se, podobně jako Kenny, dokáže sám vzkřísit. Na druhou stranu se dá polemizovat, zda je to skutečně on, kdo se rozplácne o onu budovu, neboť jeho vzhled se oproti současnosti poměrně liší.