Carol McCormicková

Kennyho maminka je přírodní zrzka a nosí světlozelené tričko s nápisem “Žiju s blbcem”, jenž je doprovázen šipkou (která ve většině scénách na Stuarta nesměřuje). Občas si také navlékne triko s nápisem “Bůh žehnej Americe” nebo prostě obyčejné triko bez nápisu. Na tváři má flek, což může být buď modřina a nebo špína.

Carol je velice plodná matka. Kennyho měla v šestnácti, Kevina, svého staršího syna, údajně ve třinácti. V epizodě Best Friends Forever byl k vidění i nový přírůstek do rodiny, malá Karen McCormicková. Tolik dětí a k tomu ještě nepracující manžel je odpověď na otázku, proč celá McCormickova famílie žije v neustálé chudobě a topí se ve dluzích. K celé situaci nepřispívá ani fakt, že jsou Carol a Stuart neustále v sobě a když se zrovna nehádají nebo neperou, jsou jeden nebo druhý naložení v lihu.

Zajímavosti

  • V epizodě Cartman Joins Nambla bylo poodhaleno, jak je možné, že Kenny je v každé epizodě mezi živými, přestože v té předchozí zemřel. Zkrátka, Carol je opravdu plodná matka a vždy když jí zlý osud chudáčka Kennyho odejme, neváhá a okamžitě si se Stuartem vytvoří nového.