Officer Barbrady

Barbrady je typickým příkladem blbého policajta. Nosí modrou uniformu, odznak a velké černé sluneční brýle. Navíc trpí mírnou nadváhou. A nižším inteligenčním kvocientem, což mu ale ve vykonávání služby vůbec nebrání.

Kdyby Barbradymu přímo před očima probíhala vražda, loupež banky nebo podobná událost, stejně by nic neudělal a pravděpodobně by jako obvykle řekl své “Pokračujte”, nebo “Tak lidi, rozejděte se, tady není nic k vidění!”

Starostka McDanielsová ho považuje za naprostého idiota, přesto ho pravidelně povolává do akce. Nejspíš proto, že je to jediný policista ve městě. Navíc spolu mají poměr, ačkoliv je Barbrady ženatý.

V epizodě Posilovač 4000 málem napomohl panu Garrisonovi k atentátu na Kathie Lee Giffordovou. Když Garrison šel po městě s novou útočnou puškou, pochválil mu jeho krásnou zbraň a na jeho otázku: “Nevíte odkud bych mohl hezky čistě zastřelit… vidět Kathie Lee?” odpověděl: “Nejlepší by bylo skladiště knih.” Tento paradox ještě umocnil tím, když jednomu z přihlížejících sebral fotoaparát s tím, že “Kathie Lee je zakázáno fotit!”.

V druhé sérii, v epizodě Chickenlover se dokonce ukázalo, že Barbrady neumí číst, a odstoupil ze služby aby šel do školy kde se naučí číst.
K údivu všech, Barbrady vlastně doopravdy udržoval pořádek, protože po jeho odstoupení ihned ve městě začaly výtržnosti a rabování.

V sedmé sezóně, při výslechu Joshe (ala Hannibala Lectera) z něj vypadne, že ho strýc mlátil řemenem a otec ho oblékal do holčičích šatiček a nutil ho sedět během pokru na strýcově klíně. Kvůli těmto strašlivým zážitkům z dětství se stal policistou, ne aby chránil ostatní, ale aby především ochránil sám sebe.

Zajímavosti

  • Nosí naslouchátko v pravém uchu.