Ručníček [s05e08]

Hodnocení:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 3,50 / 5
South Park - Hodnocení epizodyLoading...

Popis

Cartman najde při návštěvě Stana krvavý tampón, patřící jeho matce, která jim v této trapné situaci přislíbí novou herní konzoli Okama GameSphere, po které již dlouho prahli. Kluci plánují víkend plný hraní bez přestávky. Při plánování si Kyle vzpomene, že musí s rodinou k jezeru a v tom se objeví Ručníček, který mu poradí, aby si nezapomenul ručník. V průběhu velice dlouhém hraní se kluci stihnou vymluvit ze všech povinností, až na školu.

Při čekání na školní autobus se u kluků zastaví dva muži z armády, ptající se na Ručníčka, ale tomu kluci moc nevěnují pozornost. Po návratu domů kluci zjistí, že Okama je pryč. Tajemný hlas z telefonu jim přikáže, aby donesli Ručníčka k čerpací stanici za městem, jinak už nikdy jejich konzoli neuvidí. Okamžitě se proto vydávají do města Ručníčka najít. Pomocí záludného triku Ručníčka polapí a vydají se k benzince kvůli výměně. Při předání ovšem zjistí, že to byla past a objeví se druhá skupina vojáků, která postřílí tu první. Umírající muž z první skupiny řekne klukům, aby se vydali do Tynacorpu.

Na cestě starým pick-upem začínají už mít kluci dost Ručníčkova neustálého kouření marihuany a dochází ke konfliktům. Po dlouhé cestě konečně dorazí do Tynacorpu, kde jim starý profesor vysvětlí kdo je Ručníček zač, ale kluky to nezajímá a radši se snaží najít svojí videohru.

Když se dozví, že ani zde jejich hra není, tak se ji vydají hledat do základny vojáků, kde byl Ručníček studován se záměrem proměnit ho na zbraň hromadného ničení. Na základně zjistí, že se armáda pokoušela naklonovat Ručníčka. Vzápětí se kluci dozvídají o plánu Tynacorpu ovládnout lidstvo, ale klukům je to zcela jedno, protože zjistili, že je jejich konzole v Tynacorpu. Vydávají se proto s armádou zaútočit na Tynacorp a tímto se schyluje k závěrečné bitvě.

Kennyho smrt

Po výbuchu v tajné továrně Kenny spadne do výhně a shoří až na kost.

Zajímavosti