Ike Broflovski

Ike je Kylův mladší bratr. Jeho rodiče, Harry a Elise Gintsovi, na něj nebyli připraveni a dali ho k adopci. Zamlada se jmenoval Petr, ale jeho adoptivní rodiče Sheila a Gerald Broflovski mu dali jméno Ike. Je původem z Kanady, proto jeho hlava vypadá tak legračně.

Kyle, v domnění, že Ike je jeho bratr, ho vždy chránil a pomáhal mu. Jednou se dozvěděl, že Ikovi chtějí udělat obřízku (ufiknout hasiče, jak si kluci mysleli), tak ho poslal do bezpečí do Nebrasky. Během Ikova pobytu, který strávil jako noha od stolu, se Kyle dozvěděl, že Ike není jeho pravý bratr, naštval se, a řekl rodičům, kde svého syna najdou. Po vysvětlení, co obřízka vlastně znamená, se Kyle uklidní a opět začne mít svého bratra rád.

Navzdory jeho věku se ani Ike nevyhnul milostnému vztahu. A zřejmě měl zatím největší štěstí při výběru své partnerky. Jeho učitelka si nebyla ze začátku opětováním lásky jistá, ale pak už svým citům nemohla vzdorovat. Ike a jeho učitelka se skutečně milovali až za hrob. Po skandálu s obtěžováním dětí, z kterého se učitelka lehce vykroutila pomocí obhajoby Mela Gibsona (alkoholismus), spolu chtěli odletět do Milána, ale Cartmenova banda jim to překazila a tak se rozhodli svůj vztah dokončit až v záhrobí. Naštěstí Ika na poslední chvíli přesvědčil jeho bratr a z budovy skočila pouze jeho milá.

Se svou existencí asi nebyl uplně spokojen, proto se přidal ke Cartmanově pirátské bandě. Nesnesl totiž monotónnost života, všichni ve škole jsou podle něj debilové a nelíbilo se mu věčné kecání o výstupu Susan Boylové. Jejich banda byla bohužel „zachráněna“ americkou armádou, a tak jejich plán zbohatnout ztroskotal.