Kenny McCormick

Milé děti, kdo z vás ještě nikdy neslyšel o tomto přisprostlém chlapci, kterému přes jeho sytě oranžovou kombinézu není rozumět ani slovo?

Jeden z čtveřice hrdinů, Kenny McCormick (jeho celé jméno je Kenneth McCormick) vyrůstá v neutěšených poměrech chudé, násilné a alkoholem prosáklé rodiny se svými dvěma sourozenci, mladší sestrou Karen a starším bratrem Kevinem. Aby toho nebylo málo, Bůh ho nemá rád, a tak si získal naše srdce nebývalým počtem brutálních smrtí (zemřel více než osmdesátkrát). Postava Kennyho prý původně měla umřít hned v prvním dílu a už se nikdy nevracet, nakonec se ale tvůrci rozhodli z toho udělat opakující se gag. Pravidelně umíral ve všech dílech prvních šesti sérií, kromě dílu Pan Hankey, v novějších epizodách umírá jenom sporadicky.

Kvůli jeho chudobě si z něho často Eric Cartman dělá srandu v podobě hlášek: “… oni jsou tak chudí, že si včera brali 2. hypotéku na lepenkovou krabici…” nebo: “… a všechno co sežereš stojí jen 6,95, takže každý úterý se tu scházíme. Kromě Kennyho. Pro jeho rodinu je to dvouročni plat…”

Kenny je z těchto čtyřech kamarádů nejznalejší v sexuální oblasti a proto je často dotazován a miluje pornografii — hlavně prsa.

Matt Stone postavu Kennyho dabuje přes rukáv, postavička tedy huhlá a co skutečně řekla, bývá předmětem internetových sporů. Ve scénáři South Parku je ovšem místo dialogů Kennyho napsáno jen: “Huhly, huhly.”