Timmy Burch

Timmy je malý mentálně postižený chlapec. Jezdí na vozíku a neumí moc mluvit. Jediné, co kdy řekl, je: Timmy!, lords of the underworld, Gobbles, living in a lie a různé nesrozumitelné zvuky. Oba jeho rodiče jsou postiženi stejně. Pan Mackey si o něm myslí, že trpí poruchou pozornostního deficitu a proto mu uleví z vyučování.

Jeho hudební talent objevil Skyler, který ho přijal za hlavního zpěváka skupiny Lords of Underworld. S touto skupinou vystupovali na labalalůze místo Phila Collinse.

Je také parasportovcem, například v plavání a hodu oštěpem, ve kterém hodil 30 yardů (27 m). Při paraolympiádě se mu nelíbilo, že jeho kamarád Jimmy bere steroidy a také ho ke konci her donutil k přiznání.

Jimmyho potkal ve skautu, kde si z něj Jimmy dělal srandu a přebral mu jeho popularitu. Jejich nenávist vyvrcholila v dlouhý zápas, který skončil nerozhodně. Nakonec se spolu usmíří, Timmy přesto zařídí jeho vyloučení. Od tohoto menšího incidentu už spolu nemají nijak velké spory, v některých epizodách (702, 806) jsou dobří přátelé.