Big Gay Al

Teplý Al je stereotypický homosexuál, který nosí barevnou, do půl pasu odhalenou košili, béžové mančestrové kalhoty a kolem krku má uvázaný modrý šátek. Jeho kůže je opálená a jen Bůh ví, jestli tomu je tak díky častému vysedávání na slunci a nebo pomocí častého mazání se samoopalovacím krémem.

Teplý Al má radostou a téměř vždy pozitivně naladěnou povahu. Když se ho zeptáte, jak se mu daří, odpoví vám: “Suprově, díky za optání!” Když se v seriálu poprvé objevil, vlastnil útulek pro zatoulaná homosexuální zvířata, které jejich páníčci vykopli z domu. Mezi ně patřil i Sparky, Stanův teplý pes, který u velkého teplého Ala našel přístřeší.

Ve filmu se ukázalo, že je celebrita, neboť byl pozván jako host na zábavní vojenské představení, kde vystupoval se svým velkolepým hudebním číslem nazvaném “Mám se suprově”.

V epizodě Cripple Fight se zase ujal vedení skautu, ve kterém je dle jeho slov už svých devíti let. To se alo nelíbilo rodičům dětí, které ho měly za vedoucího, a byl krátce na to propuštěn. Přestože se aktivistům podařilo porazit homofóbní názor a protlačit ho zpět do vedení skautu, Al sám se této pozice nakonec dobrovolně zřekl.

V deváté sezóně si našel stálého partnera, se kterým i vešel do registrovaného svazku. Nebyl jím nikdo jiný než bývalý Garrisonův milenec pan Otrok.