Token Black

Token je jediný afroameričan z dětí v South Parku, a má ze všech nejbohatší rodinu, za což se mu ostatní smějí. Kvůli tomu si přišel odlišný od ostatních, ale pak zjistil, že se děti kvůli něčemu posmívají úplně každému.

Je poněkud hudebně talentovaný, což Cartman považuje za naprostou samozřejmost, vzhledem k tomu že Token je černoch a několikrát toho využije k vlastnímu prospěchu. Poprvé na to ale nakonec doplatí a od Tokena dostane pořádnou nakládačku, když ho nazval “černým kreténem”.

V epizodě With Apologies to Jesse Jackson (Omluva Jessemu Jacksonovi) byl také naštvaný na Stana, jehož táta omylem řekl v televizní soutěži slovo “negři” a Stan pořád nemohl pochopit, proč to tak vadí. Až když si Stan uvědomil, že to ani pochopit nemůže, protože je běloch, byl Token spokojen.

V epizodě Free Willzyx (Zachraňte Willzyaka), když s ostatními dětmi zachraňoval kosatku z nádrže, všichni měli tváře nabarvené černou kamuflážní barvou, Token jako jediný bílou.

V prvním díle trilogie Imaginationland (Říše představ) mu Cartman dal krycí jméno Čmoud (Blackie), což se Tokenovi právem nezamlouvalo.