Bebe Stevensová

Bebe je kamarádská holka, její největší kamarádka je Wendy. Dobře vychází s celou třídou, tedy až na Erica, kterého nesnáší. Jako první ve třídě jí narostla prsa, což se jí moc nelíbilo, neboť to odputávalo pozornost od jejího intelektu.

Velice se jí líbí Kyle, hlavně jeho sexy pozadí. Chvíli spolu „chodili“, ale Bebe vztah ukončila, neboť se necítila volná a nechtěla být v tak pevném svazku. Asi moc nemá ráda Stana, protože mu při hře vadí nevadí přikázala, aby si strčil větvičku do ptáka.

Její matka zřejmě není moc chytrá — na otázku kolik je 6 × 8 odpověděla: „To jsou dvě úplně rozdílná čísla.“ O Bebe se ale také vždy nedá říct, že je chytrá. Když do města dorazila móda rozmazlenejch kurev, neváhala a přidala se — pořádala pařby, hráli flašku, brali ketamin, což ani nevěděli co je.

S Wendy jsou sice nejlepší kamarádky, ale někdy se na sebe dokážou pořádně nasrat. Kvůli krásným botám od Clyda dokonce na Wendy namířila pistoli a zradila poctivost seznamu, kvůli čemuž se popraly, ale naštěstí náhodný výstřel z pistole nezasáhl žádnou z dívek — jen Kennyho.