Tábor tlusťochů [s04e15]

Hodnocení:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 5,00 / 5
South Park - Hodnocení epizodyLoading...

Popis

Děti ve škole pitvají kapustňáky, až na Cartmana, který zjistí, že ho jeho matka chce poslat do odtučňovacího tábora. Děti pobízejí Kennyho, aby snědl slezinu z kapustňáka, ten to za 40 dolarů udělá. Cartman je po příjezdu do tábora velice nasraný. Kennymu se po slezině udělá špatně a vyzvrací ji. Ostatní mu nabízejí 19 dolarů, když sní svoje zvratky. Kluci si uvědomí Kennyho potenciál a rozhodnou se, že ho budou prodávat.

Cartman se pokouší utéct z tábora, ale je na útěku chycen. Proto se dohodne s klukem z protidrogového tábora, který vypadá podobně jako on, jen o 20 kilo lehčí, aby předstíral, že je Cartman, který zhubl a navíc mu bude nosit sladkosti do odtučňovacího tábora a bude prodávat táborníkům, jež se snaží zhubnout.

Mezitím se Kenny „vypracuje“ tak, že má vlastní show, kde vystupuje jak Krazy Kenny a dělá za peníze bláznivé věci. Když se chystá vystoupení, při kterém Kenny vleze do dělohy řidičky autobusu a zůstane tam 6 hodin, kluci zjistí, že byl Kenny v New Yorku zatčen za prostituci. Vzápětí kluci prokouknou, že hubený Cartman je podvod a ukecají falešného Cartmana aby místo Kennyho vlezl do dělohy.

Zajímavosti

  • I když je Tom Green kanadského původu, tak není namalován “kanadským stylem”