Deštný prales [s03e01]

Hodnocení:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 3,00 / 5
South Park - Hodnocení epizodyLoading...

Popis

Pan Mackey rozhodne, že kluci pojedou s pěveckým sborem Vesele z dětmi zazpívat o problematice deštných pralesů až do vzdálené Kostariky.

Cartman si už od začátku nepadne do oka s vedoucí orchestru, ale nálada se mu zlepší, hned jak přijedou do San José a Eric si udělá srandu z kostarických prostitutek. Jeho neúcta k zemím třetího světa vyvrcholí, když před kostarickou vládní budovou pronese: „Řeknu vám, tady je smrad jako v prdeli,“ načež uzavře dohodu s vedoucí, že bude zticha u kostarického prezidenta, když mu pak koupí zmrzlinu.

Na výletě také zažívá Kenny svou první lásku. Seznámí se z dívkou jménem Kelly, která má ošklivý zlozvyk šťourat se v nose. Ze začátku to mezi nimi vrže, Kelly se nechce vázat a také komolí Kennyho jméno.

Kostarický prezident posílá celou skupinu na výlet do pralesa z průvodčím Pablem. Na výletě děti potkají mnoho zvířat, kterým Eric projevuje svojí nadřazenost jako s jeho kočkou: „Když zlobí, řeknu jí ošklivá číča a praštím ji po hlavě.“ Jedno ze zvířat je také takzvaný korálovec, který se, podle průvodce, bojí víc nás než my jeho. Po pronesení této věty je průvodce zabit a pozřen korálovcem a naše skupinka zůstala ztracena v lese. Po bouřlivé noci pan Mackey a kostarický prezident začínají mít strach o děti a jejich vystoupení na summitu. Vedoucí paní Stevensová zatím poznává místní hmyz. Narazí na ozbrojeného člena místní lidové armády a Cartman předvádí svojí španělštinu složenou z názvu mexických jídel. Jejich šéf jim po krátkém vystoupení sdělí, že se s nimi mazat nebude.

Nakonec naše skupinka prchá pod palbou, jelikož do tábora vnikla kostarická armáda. Později již Kelly zjistí, že má Kennyho opravdu ráda. Eric se rozhodne že už s tou „krávou“ nebude a po pronesení „seru na vás, jdu domu“ odchází. Nachází dělníky, kteří kácejí prales, a omdlívá hlady. Zbytek dětí naráží na janakopy — obyvatele deštného pralesa, kteří nejsou zas tak mírumilovní, jak se o nich říká. Po chycení do tekutého písku je svážou a slečnu Stevensovou chtějí obětovat obrovi. Ta změní svůj názor na deštné pralesy a začne je nenávidět. Na poslední chvíli přijíždí buldozery a přejíždí janakopy. Sbor nakonec vystoupení stihne a zazpívá trošku změněnou verzi písně o pralesech.