Bez mé řiti ne [s02e01]

Hodnocení:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 1,00 / 5
South Park - Hodnocení epizodyLoading...

Popis

Od této epizody se původně předpokládalo, že odhalí jméno Ericova otce, ale jako aprílový žert je spuštěn nový mimořádný pořad Bez mé řiti ne. Je to nový film kanadské dvojice Terrance a Phillipa.

Děj začíná u soudu, kde Phillip obhajuje Terrance kvůli vraždě. Žalobcem je jejich nepřítel Scott, který je vysloveně nenávidí. Ačkoli Scott předloží jednoznačné důkazy, jako například kousek Terrancovy košile, který mu stále chybí, nebo jeho diář s plánovanou vraždou, po závěrečné řeči a závěrečném uprdnutí Phillipem před porotou soud nakonec shledá Terrance nevinným.

Scott jim ovšem slibuje, že zbaví Kanadu jejich záchodového humoru. Cestou domů na večeři Terrance a Phillip hledají v metru poklad, což, jak se ukáže, je jejich oblíbená činnost. Scottovi mezitím zavolá Saddám Husajn, který mu nabídne, že ho zbaví Terrance a Phillipa, když ho on dostane do Kanady.

Po rozhovoru s ošklivým Bobem přijde dvojici dopis, že Terrancova dcera, o které nikdy předtím nemluvil, byla unesena. Také se ukáže, že matkou je Celine Dion. Terrance a Phillip se vypraví ji zachránit až do Íránu. Šťastnou náhodou na ní narazí v Teheránu hned u letiště, a vrací se domů, ovšem všude v Kanadě visí obrázky Saddáma. Také se dozvídají, že Celine Dion je těhotná s ošklivým Bobem.

Scott se mezitím ptá Saddáma, proč všude v Kanadě visí jeho obrazy, Saddám Scotta uklidňuje se slovy ať je v klidu a že by si měl dáchnout. Scott ovšem potká Terrance a Phllipa a naštve se na ně natolik, že jim chce přičarovat rakovinu. Saddám uklidní velitele amerických vojsk, který za ním přijde a dává mu ultimátum, aby do tří roků vyklidil Kanadu. Saddám potom vysvětlí svůj plán: nejdříve obsadit Kanadu, pak USA, Evropu, Čínu, Austrálii, a pak celý svět.

Terrance a Phillip se z televize dozvídají, že ten chlápek, co všude visí, je Saddám Husajn a že obsadil Kanadu, tak se spojí se Scottem. Ten jim dá návrh, aby se obětovali při zápasu jezdců proti jezdcům, kdy chce Saddám zaměnit vlajky a taky přemluví Celine, aby zazpívala iráckou hymnu. Po inspirujícím prdu dostane Phillip nápad, a tak obvolávají všechny Kanaďany. Na stadionu už je vše připraveno a Celine zpívá hymnu. Terrance dává znamení a všichni Kanaďané si nasazují plynové masky a vypouštějí plyny. Saddám a jeho muži umírají. Na oslavu vítězství celý stadion společně s Celine zpívá kanadskou hymnu a tak tento film končí.